Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
31
marca 2020

 

System balustrad  ALUPROF  MB-GLASS BARRIER
z KRAJOWĄ OCENĄ TECHNICZNĄ ITB

Informujemy, że system balustrad  ALUPROF MB-GLASS BARRIER  otrzymał Krajową Ocenę Techniczną ITB nr ITB-KOT-2020/1277. System ten służy do zabezpieczania przed wypadnięciem w oknach typu „portfenetr” oraz w oknach, których poziom parapetu jest zbyt niski. Konstrukcja występuje w dwóch odmianach: typ H (dwa pionowe profile profile mocujące szybę) oraz typ U (dwa pionowe profile mocujące szybę plus dolny poziomy). Balustrady mogą być jednokwaterowe (pojedyncze) oraz wielokwaterowe. Można w nich stosować szyby ESG 44.2, ESG 66.2, ESG  88.2 i ESG 1010.2.

Więcej informacji o tym produkcie znajdą Państwo tutaj i w materiałach informacyjno-technicznych.  

Katalog systemu  MB-GLASS BARRIER  oraz pełny dokument Krajowej Oceny Technicznej ITB-KOT-2020/1277 są dla Państwa dostępne w strefie autoryzowanej naszej strony internetowej.

AKTUALNOŚCI

LIST PREZESA ZARZĄDU ALUPROF W SPRAWIE FUNKCJONOWANIA FIRMY W SYTUACJI ZAGROŻENIA KORONAWIRUSEM (COVID-19)
Wszystkie zakłady ALUPROF pracują dla Państwa. Oferowane przez nas produkty i usługi nadal są do Państwa dyspozycji.  Wprowadziliśmy w firmie szereg procedur mających na celu zapobieganie się rozprzestrzenianiu choroby COVID-19.  
NOWOCZESNY DOM ROZPŁYWAJĄCY SIĘ W DZIKIM KRAJOBRAZIE WARMII. GREEN LINE W SYSTEMACH ALUPROF

Umiejętnie wpisany w niemal dziewiczy, niedotknięty ludzką ręką pejzaż, dom „Green Line” projektu studia Mobius Architekci zachwyca prostotą formy, architektonicznymi detalami i bliskością natury. Jego cechą charakterystyczną jest zielony dach, który tworzy jedną linię ze znajdującym się w obrębie działki wzniesieniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

POZNAŃSKI MARATON W SYSTEMACH ALUPROF NAJLEPSZYM BIUROWCEM W POLSCE
Centrum Biurowo Usługowe Maraton otrzymało nagrodę w prestiżowym konkursie Eurobuilds Award. Obiekt, w którym zastosowano systemy aluminiowe ALUPROF SA, został laureatem w kategorii New Office of the Year.
POSEJDON – OBIEKT W SYSTEMACH ALUPROF ARCHITEKTONICZNĄ WIZYTÓWKĄ SZCZECINA

W Szczecinie powstał pierwszy w Polsce budynek biurowo-usługowy o niemal zerowym zużyciu energii. W toku budowy Posejdona, w którym wykorzystano nowoczesne systemy aluminiowe firmy ALUPROF SA, zastosowano bezprecedensowe ekologiczne rozwiązania, pozwalające mu samodzielnie wytwarzać energię potrzebną do ogrzewania i chłodzenia oraz zredukować emisję CO2 do atmosfery o 76%.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .